Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Kto blokuje studentów? Ktoś zgłosił pięć manifestacji w tym samym czasie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 grudnia 2016 r. o 19:12 Powrót do artykułu
Ciekawe co to za "Studenci" tacy rozżaleni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aż pójdę zobaczyć, którzy to studenci protestują. Tylko żeby nie okazało się znów, że to panie z emeryturkami po ładnych parę tysięcy swoich uzbeckich i zomowskich mężów tam pikietują. Chcę zobaczyć, którzy to studenci zamiast się poważnie przyłożyć do nauki podczas sesji będą robić z siebie polityczne marionetki tańczące jak szmaciane laleczki w rytmie świergoczącego wiaterku czegoś co zwie się KOD. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Studenci do nauki! sesja blisko!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Platformen Guten Morgen
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Studenci popierają gremialnie organizacje związane z prawicą RN lub Kukiz 15 ewentualnie PiS platformersów, lewaków i nowoczesnych Rychów popiera znaaaacznie mniej bo to obciach. Platforma nie może się pogodzić z demokracją to prawda !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aż pójdę zobaczyć, którzy to studenci protestują. Tylko żeby nie okazało się znów, że to panie z emeryturkami po ładnych parę tysięcy swoich uzbeckich i zomowskich mężów tam pikietują. Chcę zobaczyć, którzy to studenci zamiast się poważnie przyłożyć do nauki podczas sesji będą robić z siebie polityczne marionetki tańczące jak szmaciane laleczki w rytmie świergoczącego wiaterku czegoś co zwie się KOD. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Studnecie z lat 80-tych i 90 -tych chyba kodziarze ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większość zdecydowana studentów nie popiera lewacko liberalnej platformy i nowoczesnej ! Nie dopisano, że chodzi o LEWACKĄ część studentów ZNACZNĄ MNIEJSZOŚĆ, na pewno będzie sporo z filozofii UMCSu lewacko indoktrynowaną przez poskomuchów, z którymi sam miałem zajęcia i pamiętam co tam się działo, mimo tego wszystkiego nie przyszło mi nigdy do głowy robić jakąkolwiek akcję, bo myślę, że pewne rzeczy, czy raczej wartości bronią się same a hałas to domena głupców, teraz Ci lewacy wyganiają ludzi na ulice w imię ideologii, ale o co chodzi? SBckie emeryturki dziadków, wujków się skurczą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapewne filozofia, kulturoznastwo, psychologia, polonistyka i inne lewackie badziewie. Polibudy tam nie będzie. CHWDP. Chuligani zawsze razem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uzbekistanu matołku z 0:30 w to nie mieszaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe ilu to dziadkom studentów właśnie uwalono emeryturki, niebawem się dowiemy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem okazję porozmawiać z wymienionym w artykule organizatorem protestu i jedyne co potrafi powiedzieć to puste slogany. Druga sprawa nie wiem skąd wzięli to Porozumienie Akademickie ale sprawdzając profile FB lubelskich organizatorów protestu są oni sympatykami partii Razem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapraszam zapewne prawicowych propisowskich pedałów na ścieżkę zdrowia. przyjdźcie dużą grupą. weźcie ze sobą policję. nigdzie się bez niej nie ruszacie. takie jesteście cwaniaki. liżcie *** jarkowi. do tego się nadajecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Synku do książek i kserowek bo sesja idzie ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo studenci. W 1968 r. także psy szczekały ale karawana ruszyła spod Chatki Żaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pałowaniem przygotować do sesji to głupota odejdzie i zrobi się miejsce na rozum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nazywanie działań rządu antyspołecznymi, antydemokratycznymi wbrew faktom świadczy o stanie umysłu tych młodych osobników. Jest to dobry argument , aby "skupić się na kwestiach związanych z edukacją i szkolnictwem. "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasę od Sorosa trzeba wydać !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aż pójdę zobaczyć, którzy to studenci protestują. Tylko żeby nie okazało się znów, że to panie z emeryturkami po ładnych parę tysięcy swoich uzbeckich i zomowskich mężów tam pikietują. Chcę zobaczyć, którzy to studenci zamiast się poważnie przyłożyć do nauki podczas sesji będą robić z siebie polityczne marionetki tańczące jak szmaciane laleczki w rytmie świergoczącego wiaterku czegoś co zwie się KOD. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Studenci popierają gremialnie organizacje związane z prawicą lu z centro-prawicą np. RN lub Kukiz 15 ewentualnie PiS, a nie platformersów, lewaków i nowoczesnych Rychów, ich popiera znaaaacznie mniej, bo to obciach i sługusy lewaków zagranicznych. Platforma nie może się pogodzić z demokracją to prawda !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...